Power Slim Studio
POWER SLIM STUDIO KAPSUŁA NA PODCZERWIEŃ
Działanie Urządzenia Power Slim Studio

Dzięki podczerwieni i jonizacji powietrza organizm łatwiej przyswaja tlen, który poprawia ukrwienie i kolor skóry. Wskutek szybszego krążenia krwi organizm wydala zanieczyszczenia i martwe komórki - skóra staje się jędrna i gładka. Ciepło podczerwieni rozszerza naczynia krwionośne, rozbija cząsteczki tłuszczu i przyspiesza krążenie, co pozwala na osiąganie wspaniałych rezultatów w odchudzaniu i likwidacji cellulitu.
Podczerwień jest zdrowsza! Szereg badań medycznych dowodzi niezwykłego działania zdrowotnego promieniowania cieplnego. Głównym powodem dużej efektywności podczerwieni jest fakt, iż wnika ono ponad 4 mm w ciało i rozgrzewa organizm nawet do 5 cm w głąb, bez wykorzystania powietrza jako jego nośnika. Dzięki tej możliwości zwiększa się krążenie krwi i metabolizm. Organizm podczas intensywnego pocenia wydala nie tylko wodę, ale także tłuszcz, cholesterol, metale ciężkie, kwasy i związki toksyczne. Oddziaływanie podczerwieni mobilizuje spalanie tłuszczu, powodując rozszerzenie naczyń oraz zwiększenie ukrwienia.
* alternatywa dla liposukcji
* utrata czystego tłuszczu na obwodach ciała do 18cm po 5 zabiegach
* 30 minutowy seans spala 900-2400 kalorii
* redukcja cellulitu u 90% użytkowników
* wysmukla i rzeźbi sylwetkę
* odmładza, regeneruje i pielęgnuje skórę.

Zastosowanie Power Slim Studio.
Skuteczne programy odchudzające.
Utrata zbędnych centymetrów w obwodzie ciała. 300% lepsze efekty, po serii zabiegów elektrostymulacji w połączeniu z kapsułą Power Slim, bez efektu jojo.
Zabiegi likwidujące cellulit.
Poprzez głębokie ogrzanie ciała, uwalniany jest nadmiar wody z organizmu wraz z cząsteczkami tłuszczu i związkami toksycznymi, które są główną przyczyną tworzenia się cellulitu.
Pielęgnacja i odmładzanie skóry.
Dzięki podczerwieni i jonizacji powietrza organizm łatwiej przyswaja tlen, który poprawia ukrwienie i kolor skóry. Wskutek szybszego krążenia krwi skóra wydala zanieczyszczenia dzięki czemu staje się gładka, jędrna i sprężysta.
Najwygodniejsza sauna na świecie
Nigdy dotąd korzystanie z sauny nie było tak komfortowe. Wygodne łóżko, muzyka, telewizja - tego nie znajdziesz w żadnej innej saunie.
Studio efektywnego masażu
Prawidłowy i skuteczny masaż wykonać można jedynie na rozluźnionym ciele. 10 minutowe rozgrzanie w podczerwieni idealnie przygotowuje ciało do masażu. Głębokie ciepło doskonale wpływa na mięsnie i tkanki podskórne, powoduje ich przekrwienie i zmniejszenie napięcia.
Kapsuła relaksacyjna
Relaks to harmonijne rozbudzanie zmysłów i uzyskanie stanu równowagi psychicznej. W PowerSlim Studio osiągamy stan wysokiego rozluźnienia stymulując zmysły. co sprzyja zwiększonej produkcji endorfin - czyli hormonu szczęścia.
Ośrodek rehabilitacji
Seans w PowerSlim Studio wspomagają proces rehabilitacji schorzeń reumatycznych i reumatoidalnych, rewelacyjne efekty w połączeniu z okładami borowinowymi lub z błotem z morza martwego. W ofercie posiadamy zabiegi przeciwbólowe z wykorzystaniem impulsów elektrycznych.

Dobre samopoczucie oznacza stan równowagi zdrowotnej pomiędzy umysłem, ciałem i duchem. Stan ten jest odpowiedzialny za całokształt procesów zdrowotnych zachodzących w naszym organizmie".

Producenci urządzeń treningowych najnowszej generacji oraz laboratoria kosmetyczne opracowały profesjonalne zabiegi dające możliwość stworzenia wielu indywidualnych programów pracy w zależności od problemów ciała. Zabiegi te służą nie tylko poprawieniu urody, ale mają niezwykle korzystny wpływ na zdrowie całego organizmu.

Wskazania do zabiegów:
* nadmiar tkanki tłuszczowej
* utrata jędrności i elastyczności skóry
* cellulit
* rozstępy
* obrzęki
* przebarwienia
* nadmiernie przesuszona skóra
* nadmiar toksyn w organizmie
* przemęczenie fizyczne i psychiczne
W KAPSULE POWER SLIM STUDIO WYKONUJEMY:
Zabiegi detoksykujące i opóźniające procesy starzenia
Maski algowe i borowinowe, bogate w aminokwasy i enzymy działają oczyszczająco i odtokyczniająco. Składniki mineralne i fitochormony zawarte w borowinie pobudzają odnowe kolagenu i elastyny. Stosowane są we wszystkich programach odnowy biologicznej jako pierwszy zabieg oczyszczający skórę z toksyn. Zabiegi te pobudzają procesy odnowy komórkowej, poprawiają mikrokrążenie i hamują procesy starzenia.

Zabiegi wyszczuplające i zwalczające celulit
Zabiegi z wykorzystaniem impulsów elektrycznych o różnej częstotliwości na wybrane partie ciała. dają efekt redukcji cellulitu i spalania tkanki tłuszczowej, jednocześnie rzeźbiąc sylwetkę. Maski, które zawierają w swoim składzie zmikronizowane algi brunatne, przeznaczone są do modelowania sylwetki, spalania tkanki tłuszczowej i zmniejszania objawów celulitu. poprawiają mikrokrążenie, doskonale nawilżają skórę i wzmacniają jej barierę ochronną.

Zabiegi ujędrniające
Wykorzystując odpowiedni program elektrostymulacji możemy uzyskać efekt ujędrnienia wybranych partii ciała tj. biustu, ramion, pośladków, ud i brzucha także po kuracjach odchudzających i po ciąży. Dodatkowo w zabiegach ujędrniających stosujemy "błota algowe" o dużej zawartości alg zmikronizowanych i glinek. Wzmacniają, długotrwale nawilżają, działają jak naturalny lifting i zapobiegają rozstępom.

Zabiegi relaksujące
Przeznaczone są dla osób potrzebujących głębokiego relaksu i ogólnej poprawy samopoczucia.Strona producenta
Copyright © 2009  |   Strona Główna  |  Tomasz Subocz